top of page

תקנון האתר

חברת אוורסט בייק הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק של אופניים ואביזרי אופנים בישראל, לחברה 5 סניפים של חנויות אופנים בפריסה ארצית.

החברה מתמחה בייבוא ושיווק של אופניים ואביזרים של מספר מותגים, ובמבחר ענק של רמות וסוגים שונים של סחורה.

אוורסט בייק: להלן- האתר https://www.everest-bike.com/

1. על אחריותו של המשתמש לקרוא בעיון את "תנאי השימוש באתר". גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות באתר, מהוות הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון. ללא הסכמה לתנאי מתנאי תקנון זה, אין לעשות כל שימוש באתר.
2. אוורסט בייק רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
3. אוורסט בייק שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש.

תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו באתר זה.
4. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע .
6. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.
7. כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

תנאים לביצוע עסקה באתר:

1. על המשתמש באתר להיות בגיר על פי חוק  (18+)

2. על המשתמש להסכים לתקנון ולתנאים הכתובים בו.

3. התשלום באתר יבוצע בכרטיס אשראי  תקף בלבד , שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי המוכרות, וחברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה.

4. הלקוח מבצע הזמנה לכתובת תקפה הנמצאת בתחומי ישראל בלבד ומופיעה במפת החלוקה של דואר ישראל.

5. הלקוח הוא בעל כתובת דואר אלקטרוני פעילה.

קניה באתר:

1. כדי לבצע הזמנה יש להיכנס לדף "רכישה און ליין", יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את מימוש ההזמנה .
2. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוח (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח. חיוב הלקוח עבור המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר ההזמנה .
3. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת ומוקלדים ישירות אל תוך הקופה הרושמת.
4. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר . רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות .
5. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.
6. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים .
7. לתשומת הלב, אוורסט בייק רשאית לעדכן את דף הפריט לפי שיקול דעתה , להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט . לעיתים ייתכנו טעויות צילום, שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי הפריטים ובין הפריטים שיסופקו בפועל. שינויים אלה נובעים, בין השאר, מן העובדה כי הפריטים מצולמים ומוצגים על גבי מסך מחשב. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששולם.
8. המחירים באתר כוללים מע''מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש. המחירים המוצגים לרכישה באתר בלבד.
9. לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך, אישור זה אינו מחייב את "אוורסט בייק" לספק את המוצרים שהזמנת והוא רק מעיד שפרטי הזמנתך נקלטו במערכת. רק לאחר ש- "אוורסט בייק" תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור מחברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כתקפה  ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך.
10. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת ההזמנה יידרש הלקוח ליצור קשר עם שרות הלקוחות של האתר לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע ההזמנה. למען הסר ספק, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, יהיה האתר זכאי לבטל את ההזמנה .

אספקה, ביטולים והחזרות :

1. אספקת הסחורה ללקוח תתבצע באחת משלוש הדרכים ועל פי בחירת הלקוח :

 צורת האספקה: משלוח עד לבית הלקוח (אביזרים) משלוח לבית הלקוח (אופנים מורכבות )משלוח אקספרס לבית הלקוח (עד 48 שעות)

איסוף עצמי ממחסן החברה 

כתובת לאיסוף:  מצפה דני 1 , מכמש

 עלות39 ש"ח100 ש"ח 250 ש"ח ללא עלות 

2. בעת תשלום על אספקה של אופניים אין צורך להוסיף תשלום על אביזרים שיצורפו להזמנה.

3. דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים כפי שיצוין באתר

4. האספקה תתבצע תוך 14 ימי עסקים מרגע אישור העסקה ע"י חברת האשראי.

5. במקרה של איחור או עיכוב הידועים מראש, נעשה את מירב המאמצים בכדי ליידע את הלקוח בדבר האיחור. 
6. במידה שגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כוח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא, רשאים מנהלי האתר מטעמה של "אוורסט בייק" להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.

 

ביטול עסקה:

1. ביטול עסקה ע"י הלקוח תתאפשר  בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לחילופין, להחליף את המוצר למוצר חלופי באותו סכום, או לקבל זיכוי כספי כל זאת במידה וההודעה נמסרה בתוך שעה מרגע השלמת ההזמנה, ולפני שהמוצר נשלח. את הודעת הביטול יש למסור בטלפון בלבד למספר 1599-50-12-13 . בנסיבות אלו יהיה המשתמש זכאי להחזרת תשלום במלואו.
2. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
3. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול והמוצר יוחזר על חשבון החברה.
4. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
5. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
6. סייגים לזכות הביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
7. החזר כספי יבוצע לאחר השבת המוצר באמצעות דואר ישראל או עצמאית למחסני החברה, רחוב התעשיה 5 אזור התעשיה הר טוב א' בית שמש. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר - על המשתמש לבדוק את הפריט מייד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי הלקוח כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר למחסני החברה, רחוב התעשיה 5 אזור התעשיה הר טוב א' בית שמש.
8. החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר.
9. החלפת הפריט במוצר אחר כרוכה בדמי משלוח נוספים בהתאם לאופן השילוח הנבחר על ידי המשתמש.

10. ביטול העסקה ע"י החברה: אוורסט בייק רשאית לבטל עסקה במקרה וחלה טעות ברורה במחיר המוצר או בתיאורו.

 האתר / החברה מקיימת בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. אם לאחר ביצוע ההזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, יודיע על כך האתר לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם. בנוסף החברה רשאית לבטל את העסקה במקרים הבאים:
1. במקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון.
2. במקרה שהמשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או מסר פרטים שגויים
3. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
במקרה ובוטלה מכירה כאמור, אוורסט בייק לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

אחריות על המוצרים:

1. אוורסט בייק איננה יצרנית של המוצרים המוצעים לרכישה באתר.
2. אוורסט בייק הינה ייבואנית  של מוצרים מקוריים המשווקים בארץ.  האחריות הניתנת על המוצרים הינה אחריות יבואן והיא כוללת אחריות על פגמים הקשורים בייצור. במידה והתגלה פגם כאמור לעיל אוורסט בייק מתחייבת לפעול לתיקון הפגם או להחלפת המוצר. האחריות אינה כוללת תקלות הנובעות משימוש שאינו סביר ומתאים למוצר , וכן אינה כוללת אחריות על כיוון מערכות או תקלות הנובעות מבלאי תקין. 
3. לא ניתן לדרוש שירות/אחריות למוצר ללא הצגת חשבונית בה רואים במפורש תאריך הרכישה.
4. יובהר כי "אוורסט בייק " עושה מאמצים לשתף פעולה עם יצרנים אמינים ובעלי מוניטין בלבד ומקיימת בקרה שוטפת על האיכות של המוצרים המוצעים למכירה  באתר.
5. לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדוייקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.
6. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק .
7. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל .

bottom of page